Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Demat e Kuq

Vendi: Tiranė
Klubet: KF Partizani
Stadioni/Palestra: Qemal Stafa
Grupi: Demat e Kuq
Formimi: ------
Anėtarė: -------
Nėngrupet: ----------
Kontakti:
donisports@yahoo.com
ose
enimal2000@cutey.com
Vendqendrimi: -----
Marrėdheniet t'mira --------
Website: partizani.20m.com
"Demat e Kuq" eshte nje iniciative per te regjistruar te gjithe tifozet e Partizanit, kudo qe ata jetojne, qofte brenda apo jashte kufijve te Shqiperise. Edhepse Partizani eshte skuader nga kryeqyteti shqiptar, kjo nuk do te thote se nuk ka tifoze edhe ne vise te tjera te Shqiperise dhe jashte saj, kudo ku jetojne shqiptare. "Demat e Kuq" ka si qellim qe te identofikoje te gjithe tifozet e Partizanit dhe ne nje te ardhme te afert ne bashkpunim me ta te krijoje klube tifozesh, ne te gjitha qytetet e Shqiperise. Andaj ftojme te gjithe ata qe e ndjejne veten tifoz te PARTIZANIT, te gjithe ata qe u rreh zemra per Kampionet e Kuq. Atehere regjistrohu menjehere tek "DEMAT E KUQ". Na dergoni emrin e plote, moshen, vendbanimin dhe email tek enimal2000@cutey.com ose donisports@yahoo.com ose shkoni tek kontakt dhe perdorni formen e sitit tone http://www.partizani.20m.com. Tani kemi filluar te organizohemi me mire edhepse nė Tirane ka shume tifoze te Partizanit por per nje kohe te shkurter do te organizohemi shume me mire, madje mendojme qe te kriojojme grupe tona edhe neper Evrope si dhe nje ne Kosove.

Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 2

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,141,103 unique visits  Top Top