Navigation
Tifo-Grupet
· Arpagjik't
· Ballistėt
· Dardanėt
· Demat e Kuq
· Forca
· Fikshat
· Gjimmat
· Ilirėt
· Intelektualėt
· Kuqeblutė
· Kuqezinjėt e Jakovės
· Plisat
· Pampurat
· Skifterat
· Shqiponjat
· Shvercerat
· Torcida
· Ujqit
· Ultras Elbasani
· Xhebrailat
Feeds news
Dardanet.de
Tifo-Kėndi
Postuar me 02.02.2009 - Derguar nga N.C:
Ne tribune!!!???' ?! - vazhdo...

Postuar me 30.03.2006 - Derguar nga Ultras03.:
Mendon se je 'TIFOZ' ?! - vazhdo...

Postuar me 28.11.2005 - Derguar nga Bashkim K.:
Tribuna shqiptare nuk krahasohet me asnje tjeter - vazhdo...

Postuar me 20.09.2005 - Derguar nga Faruk H.:
Tribunat e Ultrasave jane me atraktive? - vazhdo...

Postuar me 20.09.2005 - Derguar nga CubGjakova .:
Mos harroni Gramozin! - vazhdo...

Postuar me 17.09.2005 - Derguar nga Ultras03 .:
Rivaliteti dhe Derbit boteror - vazhdo...

Postuar me 30.08.2005 - Derguar nga Naim .:
A eshte ky futboll? - vazhdo...

Postuar me 14.08.2005 - Derguar nga Visar Rr.:
Valon, shqiptar je mos haro... - vazhdo...

Postuar me 08.08.2005 - Derguar nga Faruk H.:
Silvio, ne vijme!! - vazhdo...

Postuar me 26.07.2005 - Derguar nga Nuhi K.:
Vincenzo Paparelli, tifoz i thjeshtė i Lacios - vazhdo...

Postuar me 20.07.2005 - Derguar nga Petriti:
Ndeshjet e kombtares nuk jane ekskursione - vazhdo...

---------------------------------------------------------


Tifo-Kėndi ėshtė rubrikė e cdo anėtari apo vizitori i cili shpreh dėshirė tė shkruaj pėr ndonjė temė tė caktuar. Nė kėtė rubrikė do tė gjeni shkrime intersante nga vet anėtarėt e faqes sonė dhe gjithashtu edhe juve mund tė aktivizoheni nė kėtė rubrikė, pa marrė parasysh se a jeni anėtar i faqes apo jo.

Shkrimet do tė jenė tė bazuara nė tifozerinė shqiptare, europiane dhe ate botėrore. Nė kėtė rubrikė do tė mund tė gjeni edhe shkrime nė lidhje rreth temave tė ndryshme sportive, kritika, sygjerime etj.

Shkrimet mund ti dergoni tek e-mail adresa info@tifozat.com.

Login
Username

PasswordNot a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Users Online
Top Guests Online: 2

Top Members Online: 0

Top Total Members: 4,142
Top Newest Member: Forcashi2
1nate.com
Member Poll
Josip Kuzhe kundėr Portugalisė duhet tė luaj:

Me dy sulmues ta synojė fitoren
Me dy sulmues ta synojė fitoren
67% [102 Votes]

Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
Tė koncentrohet nė mbrojtje pa u lodhur tė mendoj pėr sulm
12% [19 Votes]

Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
Tė shpresoj nė fat dhe nė ditė jo tė mirė tė portugezėve
21% [32 Votes]

Votes: 153
You must login to vote.
Started: 02/06/2009 21:07

Polls ArchiveNe tribune !!!??? ?!

Si cdo here dimri ne trojet shqiptare i'u mundeson tifozeve nje pushim si ky pushim dirmor, i ariut. Keshtu qe tifozet mbushen me eneegji te re per pjesen e dyte te sezones. Por ksaj ralle disi atmosfera eshte krejtesisht me ndryshe... .Vazhdo...
Wallpaper
Top Top  121,141,063 unique visits  Top Top